Kavelnummer 2025192-001 | Kunst en Vintage - Mortsel
Kavelnummer 2025192-001 |
NY SUBWAY DRAWING originele kalktekening naar Keith Haring op zwart mat papier. Werk is professioneel ingelijst (uitstekende staat). Eind 1980 merkte Haring op dat de lege advertentieruimtes van de New York City-metro bedekt waren met mat zwart papier toen de advertentie-abonnementen afliepen. Hij kocht meteen wat krijt en begon te tekenen. In de daaropvolgende vijf jaar werd dit een dagelijkse, repetitieve obsessie. Haring tekende in een periode van vijf jaar, van 1980 tot 1985, meer dan 5.000 krijttekeningen in metrostations in New York City. zijn metro tekeningen behoren tot zijn bekendste en meest gevierde werk. Van het grote aantal gemaakte tekeningen in de subway werden er enkele gepubliceerd in een boek art in transit en 31 subway drawings. Volgens de Keith Haring Foundation was deze street art, gemaakt door de kunstenaar, niet bedoeld om later verkocht te worden. Merk op dat de Keith Haring Foundation al vele jaren geen certificaat van echtheid (COA) uitschrijft. Werken van Keith Haring, die niet kunnen gevonden worden in één van de catalogi van Haring, worden daarom steeds als "after" of "naar" gemarkeerd omdat we deze niet kunnen attesteren.
Op 29 mei van 10:00u tot 12:00u te Statielei 26 2640 Mortsel
Op 05 juni van 10:00u tot 12:00u te Statielei 26 2640 Mortsel
BELANGRIJK
Let op: andere afhaaldagen zijn onmogelijk. (artikel 8 van de veilvoorwaarden)
Wij adviseren U om naar de kijkdag te komen.
Artikel 2 van de veilvoorwaarden: Alle goederen worden verkocht in de staat waarin ze zich bevinden, hetzij door de koper gezien of niet gezien, geïnspecteerd. De functionaliteit van elk product is niet getest. De koper weet dat bij de verkoping geen verhaalrecht is wegens gebreken aan de koopwaar. Alle goederen worden verkocht zonder waarborg, zelfs indien de staat, aard, de hoeveelheid, de afmetingen of benaming niet conform is met de beschrijving op de site of in de catalogus.
Belga Veilingen of één van haar partners is niet de eigenaar van de te veilen kavels en dus ook niet de verkoper. De veiling vindt plaats in opdracht van derden alsook de facturatie.
Belga Veilingen of één van haar partners is bemiddelaar tussen koper en verkoper.
Uw kavels laten bezorgen ? Lees meer
Klantenservice
BTW | Opgeld | BTW Opgeld |
---|---|---|
0% | 18% | 21% |
Door uw bod te bevestigen gaat u akkoord met de algemene voorwaarden.
(Voorbeeld met volgend minimum bod)
Minimum bod | BTW | Opgeld | BTW Opgeld |
---|---|---|---|
0% | 18% | 21% | |
€{{ bidMinimumAmount }} | €{{ bidVat }} | €{{ bidFee }} | €{{ bidFeeVat }} |
BTW | Opgeld | BTW Opgeld |
---|---|---|
0% | 18% | 21% |
€{{ bidVat }} | €{{ bidFee }} | €{{ bidFeeVat }} |
Door uw bod te bevestigen gaat u akkoord met de algemene voorwaarden.